Kontakt & Varebestilling

Vi sidder altid klar til at hjælpe dig.

Kontakt venligst salgsrepræsentanten for dit land for at lave en bestilling. Vores salgsteam er altid klar til at hjælpe dig med at bestille varer og svare på eventuelle spørgsmål du måtte have. Eller book et møde, og du kan enten komme forbi vores showroom i Galten ved Aarhus, eller vi kan komme på besøg på dit kontor.

Find henunder venligst en salgsrepræsentant i dit land:

Peter Byskov

Peter Byskov

Area Sales Manager Nordtyskland

+45 2291 1880
Peter@petjesworld.dk

Paul Milton

Paul Milton

Area Sales Manager Storbritannien, Ireland og Skotland

+44 (0)7803 707 803
Paul@petjesworld.dk

Francesca De Mojà

Francesca De Mojà

Area Sales Manager Italien, Rumænien og Benelux landene

Marianne Svendstrup Nielsen

Marianne Svendstrup Nielsen

Area Sales Manager Danmark, Sverige, Norge, Finland, Letland, Polen og Ungarn

+45 4062 2913
Marianne@petjesworld.dk

Lars Christian Junge

Lars Christian Junge

Area Sales Manager Sydtyskland, Østrig, Schweiz og Tjekkiet

+49 173 465 9912
Lc@petjesworld.dk

Franck Guillaume

Franck Guillaume

Area Sales Manager Frankrig

DELPHINE VERNEAU

DELPHINE VERNEAU

Assistante Commerciale France

+33 06 40 68 40 65
Commandes@guillaume-et-co.fr

Pedro Raposo

Pedro Raposo

Area Sales Manager Spanien og Portugal

+00351 962 855 662

Pedro_raposo@netcabo.pt

Jes Byskov

Jes Byskov

Indkøber

+45 2291 9562
Jes@petjesworld.dk

Jette Friis Bertelsen

Jette Friis Bertelsen

Kontor

Maria Madsen

Maria Madsen

Produkt Designer

Christina Østergaard Keis

Christina Østergaard Keis

Produkt Designer og sales backup

René Budtz

René Budtz

Lagerchef og forsendelse:

Ole Byskov

Ole Byskov

Assistent

Anita Høje Kristensen

Anita Høje Kristensen

Lager og forsendelse

Mikkel Skov Jensen

Mikkel Skov Jensen

Lager, forsendelse og IT

KIRSTINE MOSEL

KIRSTINE MOSEL

Lager og forsendelse

Inna Denysiuk

Inna Denysiuk

Lager og forsendelse

Helle Ploug Skjold Andersen

Helle Ploug Skjold Andersen

Lager og forsendelse

Ledige jobs: Tak for din interesse for Petjes World. Vi har desværre ikke nogle ledige jobs lige pt., men du er altid velkommen til at kontakte os på e-mail: info@petjesworld.dk

Petjes World ApS
Røddikvej 89
8464 Galten, Danmark
Telefon: +45 8625 1822
Fax: +45 8616 1881
E-mail: info@petjesworld.dk

Hovedkontor og lager i Galten:
+45 8625 1822
info@petjesworld.dk