Kontakt & Varebestilling

Vi sidder altid klar til at hjælpe dig.

Kontakt venligst salgsrepræsentanten for dit land for at lave en bestilling. Vores salgsteam er altid klar til at hjælpe dig med at bestille varer og svare på eventuelle spørgsmål du måtte have. Eller book et møde, og du kan enten komme forbi vores showroom i Galten ved Aarhus, eller vi kan komme på besøg på dit kontor.

Find henunder venligst en salgsrepræsentant i dit land:

Marianne Svendstrup Nielsen

Marianne Svendstrup Nielsen

Area Sales Manager Danmark, Sverige, Norge og Finland

+45 4062 2913
marianne@petjesworld.dk

Johan Nielsen

Johan Nielsen

Area Sales Manager Sydtyskland, Østeuropa, Østrig og Schweiz

+49 173 465 9912
Johan@petjesworld.dk

Peter Byskov

Peter Byskov

Area Sales Manager Nordtyskland

+45 2291 1880
Peter@petjesworld.dk

Jes Byskov

Jes Byskov

Indkøber

+45 2291 9562
Jes@petjesworld.dk

Paul Milton

Paul Milton

Area Sales Manager Storbritannien, Ireland og Skotland

+44 (0)7803 707 803
Paul@petjesworld.dk

Franck Guillaume

Franck Guillaume

Area Sales Manager Frankrig

+33 (0)6 07 26 01 90
franck.guillaume@guillaume-et-co.fr

JEAN-LUC JERBILLET

JEAN-LUC JERBILLET

Area Sales Manager Syd Frankrig

+33 (0)6 42 50 53 43
jean-luc.jerbillet@guillaume-et-co.fr

DELPHINE VERNEAU

DELPHINE VERNEAU

Assistant to Area Sales Manager France

commandes@guillaume-et-co.fr

Francesca De Mojà

Francesca De Mojà

Area Sales Manager Italien, Rumænien og Benelux landene

+45 2289 4807
francesca@petjesworld.dk
Jette Friis Bertelsen

Jette Friis Bertelsen

Kontor

jette@petjesworld.dk
René Budtz

René Budtz

Lagerchef og forsendelse:

Rene@petjesworld.dk

Mikkel Skov Jensen

Mikkel Skov Jensen

Lager, forsendelse og IT

Mikkel@petjesworld.dk

Ole Byskov

Ole Byskov

Assistent

Anita Høje Kristensen

Anita Høje Kristensen

Lager og forsendelse

Anita@petjesworld.dk

Maria Madsen

Maria Madsen

Produkt Designer

maria@petjesworld.dk

Spanien & Portugal

Spanien & Portugal

Ring: +00351 962 855 662

Ledige jobs: Tak for din interesse for Petjes World. Vi har desværre ikke nogle ledige jobs lige pt., men du er altid velkommen til at kontakte os på e-mail: info@petjesworld.dk

Petjes World ApS
Røddikvej 89
8464 Galten, Danmark
Telefon: +45 8625 1822
Fax: +45 8616 1881
E-mail: info@petjesworld.dk

Hovedkontor og lager i Galten:
+45 8625 1822
info@petjesworld.dk